KARIÉRA

Sme druhá najväčšia komunikačná skupina na svete. Vo viac ako 100 krajinách pomáhame klientom budovať silné značky a transformovať marketing. Náš prístup „Power of One“ je založený na integrácii všetkých disciplín do jedného celku. Experti na kreativitu, médiá, dáta i technológie u nás pracujú spoločne ako jeden tím. Pridaj sa k nám!

6 DÔVODOV, PREČO PRACOVAŤ V PUBLICIS GROUPE

 • Komplexný marketing

  Plánovanie, média, dáta a najlepšia expertíza v digitálnom prostredí k tomu. U nás nájdeš svet komunikácie pod jednou strechou. Vďaka tomu môžeš pripravovať komplexné kampane a zblízka vidieť rôzne disciplíny. A keď objavíš skrytý talent, môžeš v rámci domu jednoducho zmeniť tím.

 • Neformálna firemná kultúra

  Zakladáme si na priateľskej a otvorenej atmosfére. O dianí vo firme hovoríme otvorene a keď dostaneš nápad, môžeš s ním ísť priamo za šéfom. Po práci spoločne vyrážame na bicykle, do fitka, na grilovačku alebo jednoducho "na pivko".

 • Práca na TOP projektoch

  V Publicis hráš prvú ligu. Naši klienti sú veľké svetové značky, ale aj slovenské perly, ktoré sa neboja inovácií. Budeš pre nich vymýšľať stratégie, plánovať kampane a pomáhať s digitálnou transformáciou.

 • Stabilita a perspektíva

  Publicis Groupe Slovensko je stabilná firma so zázemím tretej najväčšej komunikačnej siete sveta. Máme diverzifikované portfólio klientov z rôznych odvetví. Navyše sa špecializujeme na marketingové disciplíny s vysokou pridanou hodnotou, ktoré majú budúcnosť. Vďaka tomu dlhodobo rastieme a ponúkame perspektívnu prácu.

 • Práca s technológiami

  Sme partnermi kľúčových hráčov reklamného trhu a k práci využívame najlepšie nástroje. Ak nám niečo nestačí, vyvíjame vlastné nástroje alebo prinášame inovácie z globálnej dielne Publicis Groupe.

 • Vzdelávanie a mentoring

  V Publicis sú vzdelávacie príležitosti kľúčovou súčasťou našej kultúry. Kladieme veľký dôraz na osobný aj profesijný rast našich kolegov. Zabezpečujeme prístup k najaktualizovanejším informáciám a metódam v odbore. Nové talenty pracujú bok po boku so skúsenými expertmi, čím získavajú cenné rady, spätnú väzbu a mentorstvo.

VOĽNÉ POZÍCIE

Kontakt

Pošli svoj životopis a poď s nami meniť svet marketingu!

napíšte nám